Tesla Elektrikli Araba Aksesuarları

Elektrikli arabalar piyasayı sinsice ele geçirmeye devam ederken, kullanıcı deneyimini geliştirecek aksesuarlar da gün geçtikçe pazardaki yerlerini almaktadır.

İşte Tesla’nın Elektrikli Arabaları İçin En Çok Kullanılan Aksesuarları

1

Gözlük Tutacağı

Gözlük Klipsi gözlüklerinizi koyacağınız yer için sürücüye şık bir çözüm sunar. Eğer güneş gözlüğünüz veya okuma gözlüğü için uygun bir yer arıyorsanız, Tesla Model S için Gözlük Klipsi ideal bir çözümdür. Gözlük Klipsi, gözlüklerinizi doğrudan güneşliğe koymak için uygun bir yer sağlar. Gözlüklerinizi saklayabilir ve istediğiniz konuma döndürebilirsiniz. Estetik açıdan hoş görünün Gözlük Klipsi, Tesla Model S için sahip olunması gereken bir üründür. Buna ek olarak, Gözlük Klipsi küçük kâğıtlar, kartlar, kalemler ve gibi bazı daha küçük objeleri de tutabilir.

2

İsteğe Bağlı Kablosuz Şarjlı Merkez Konsolu Saklama Rafları

OEM Tesla Model S merkez konsolu, kablolu şarj ile birlikte sahipleri için mükemmel bir kapalı depolama alanı sağlar. Bununla birlikte, ana saklama kutusu derindir ve daha küçük olan, sıklıkla kullanılan objeler aşağıda kalacağından ihtiyaç duyduğunuzda ulaşması bir hayli zordur. Ek olarak, OEM merkez konsolunda dâhili bir kablosuz şarj özelliği yoktur.

EVANNEX, tek bir ürünle, Opsiyonel Entegre Qi Şarjıyla Merkezi Konsol Depolama Rafı ile ilgili sorunları çözmeye karar verdi. Konsol, küçük parçalar (örn., Kalemler, plastik kimlik kartları, anahtarlar) her zaman kolayca erişebileceğiniz bir yere yerleştirmenizi sağlar. Aynı zamanda, akıllı telefonunuz için isteğe bağlı entegre QI şarjı da mevcut.

3

Güçlü LED Aydınlatma Kiti

LED Aydınlatma ve Yükseltme Kiti, Tesla Model S’in iç ışıklarını, iç mekânı aydınlatmak için daha yüksek performanslı LED ışıkları ile değiştirecektir. Doğrudan tak-çalıştır ampuller, modifikasyon gerektirmez ve kurulumunu kendiniz yapılabilirsiniz. Tesla Model S sahiplerinin çoğu orijinal ampullerin çok sönük olduğunu kabul ediyor, ancak ‘fabrika’ görünümünü korumak istiyorlar. LED Aydınlatma Kitinin ampülleri, çok daha parlak olanlar hariç, Tesla’nın orijinal ampulleri ile aynıdır. Artık bagajda ne olduğunu, çöplüğünüzü ve yolcu kabininindeki ayak basma bölümünü rahatça görebilirsiniz.

4

Pencere Kontrol Tuşları

Tesla Model S’nin minimalist iç kısmı, direksiyon simidi, gösterge paneli, dokunmatik ekran ve kapılar üzerinde zarif çizgili bir alüminyum görüntüye sahiptir. Ancak, pencere kontrol kapaklarında bu fırçalanmış alüminyum görünümü eksik. Bunun için Tesla S size fırçalanmış alüminyum pencere görünümünde kontrol paneli fırsatını sağlıyor. Kapılarınızın her birine ince fakat ayırt edici bir katkı sağlamaktadır.

5

Bagaj Düzenleyici

Tesla Model S size bagajda çok fazla depolama alanı sağlar, ancak eşyalarınızı düzenli tutmak zor olabilir. Bagaj düzenleyici, Model S için çok ihtiyaç duyulan bir bölümleme sistemi sağlar ve bu sayede bagaj alanında sıklıkla meydana gelen dağınıklığı önleyebilirsiniz. Bagaj Düzenleyici ile Model S ile ilgili şeyleri düzenleyebilir (örneğin, şarj kablosu, kablolar, araç bakım ürünlerini) ve aynı zamanda spor ekipmanı, plaj eşyalarınızı, bagaj veya kamp malzemeleri gibi şeyler için organize bölmeler içeren sabit bir tutucu sağlayabilirsiniz.

6

Evcil Hayvan Bölümü

Bu eşsiz evcil hayvan kargo kapağı, Tesla Model S bagajınız için mükemmel bir koruma sağlar. Kargo kapağı, evcil hayvanlar, temizlik malzemelerinin ve boyaların taşınması, mobilyaların taşınması veya bagajınıza zarar verebilecek diğer yükler için mükemmeldir. Suya dayanıklı vinil ve naylon malzemeden yapılmış gövde, bölgeyi kuru tutar ve bagaj halılarınızı korur. Basit kurulumu ile kuruluma zaman harcamanıza gerek olmaz ayrıca dayanıklıdır. Tesla Model S için evcil hayvan Kargo Kapağı, ayarlanabilir bağlantı teçhizatları ile Model S donanımı için tasarlanmıştır.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın:
Lütfen isminizi yazın