Ana Sayfa Haber Oscar Araç & Çekici Modelleri

Oscar Araç & Çekici Modelleri

32
0
Oscar Elektrikli Araç & Çekici Modelleri ve Fiyatları

Oscar Grup, tam sekiz senedir süren bir tecrübe ile hem elektrikli hem de endüstriyel araç üretiyor. Elektrikli olan bu araçların bir yandan üretimini sağlar iken diğer yanda da geliştirme işlemlerini temin ediyor. Gerekli ARGE çalışmalarını yapıyor. Hem yurt içi hem de yurt dışı pazarlamasını da ayrıca yürütüyor.

Dünya Ülkeleri Listesi

Oscar Elektrikli Araç ve Çekici Modelleri, başta Mısır olmak üzere, Azerbaycan, Japonya, Rusya ve Türkiye gibi ülkelerde satışı gerçekleşiyor. Bu dünya ülkelerinde hem kamu kesimine hem de özel sektöre satılan ürünler bulunuyor. Bu ülkelerdeki satılan özel ve kamu kesiminde Oscar Elektrikli Araç ve Çekici Modelleri kullanılıyor. Otomotiv Sektörünün merkezi hüviyetindeki Japonya’da dahi Oscar Markası elektrikli araçlarının kullanılması firma için bir övünç kaynağı olarak gösteriliyor.

Oscar Elektrikli Araç ve Çekici Modelleri üreten firma, hem elektrikli Araç Üretme Lisansına hem de Yerli Malı Belgesine sahip konumda bulunuyor. Koby ismi verilen model, Türk patentli ilk trafiğe çıkan model olma hüviyetinde bulunuyor. Diğer yandan hem üretim hem de servis alanları açısından endüstriyel tarzda olan ağır nitelikli hizmet araçları ürün yelpazesi de bulunuyor. Marka, bu noktada her türlü ihtiyaca cevap veren konumu ve kapasiteyi bünyesinde ihtiva ediyor. Hem ARGE ürünü hem de TÜBİTAK destekli Modüler HD model, çok amaçlı bir özellikte elektrikli araç alanı üstünde çözüm getiriyor. Ayrıca Oscar Elektrikli Araç ve Çekici Modellerinin her çeşidinde kullanılan bütün KOMPONENT çeşitleri E Belgesine sahipler ve onay alabilme özelliği ile Avrupa kıstaslarına uygun yapıda bulunuyor. Hemen her servis ve üretim sektöründe kullanılabilme özelliğinde olan elektrikli çekiciler, özellikle hangarlara uçakları çekmede kullanılıyor. Bu çekiciler, Helikopter ve Ataşmanlarını çekme gayesi ile birçok kurumda da kullanılıyor. Kullanan kurumlar arasında; Türk Hava Kurumundan TAI ye oradan Emniyet Genel Müdürlüğüne kadar birçok kurum bulunuyor.

Çevre Dostu Oscar Ürünleri

Çevre Dostu Oscar Ürünleri

Türkiye içerisinde Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü nezdinde başlatılan ‘‘ YEŞİL HAVAALANI PROJESİ ‘’ bağlamında hem kapalı hem de yarı kapalı sahalarda doğa dostu elektrikli araçların kullanımı zorunlu getirilmişti. Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü nezdinde yapılan girişimler ile Oscar Elektrikli Araç ve Çekici Modellerinin hepsinin uygun olduğuna dair onay alındığı ifade edildi. Oscar elektrikli araçların kullanım yeri olarak; hava limanları, hasta haneler, ters haneler, limanlar, belediyeler ve AVM’ler gibi çok sayıda alan bulunuyor. Sitelerden peyzaj alanlarına, otellerden inşaatlara kadar insan ya da yük taşıma adına araçların sahip olduğu potansiyel kullanılıyor.

Oscar Elektrikli Araç Çeşitleri

Araç Çeşitleri

Oscar Elektrikli Araç ve Çekici Modelleri arasında başta elektrikli arabalar geliyor. Sonrasında ise Elektrikli Çekiciler ile Akülü Trenler geliyor. Araçların tamamen çevre dostu oluşu, karbon salınımı olmayan ne benzin ne mazot ile çalışması, sürüm ve koku olmadan iş görüyor olması, gürültü yapmaması ve iki buçuk tona kadar yük taşıma kapasitesi sayesinde rağbet görüyor. Yük taşıma çekme özelliği sayesinde kabul görüyor. Hem uzun hem de kapalı mesafeler için kullanımı hem rahat hem de pratik olması hasebi ile tercih ediliyor. Kapılardan rahatlıkla geçebilmesi ve yüksek manevra kabiliyeti ile farkını ortaya koyuyor. 220 volt normal bir prizden şarj edilebilmesi de ayrı bir artısı olarak gösteriliyor. Amaca özel bir şekilde tasarımı araçlara ilgiyi artırıyor. İki sene uluslararası garanti veriliyor. Bunun yanında altı sene şasi garantisi de ihtiva ediyor. On senelik bir hem yedek parça hem de servis garantisi de ayrıca sunuluyor. Bir buçuk Türk Lirası bir bedel ile tam atmış kilometre mesafe kat edebiliyor.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın:
Lütfen isminizi yazın