Yeni Mercedes-Benz GLC Coupe Türkiye'de

Mercedes Benz markasının üretim çeşitliği içerisinde orta boy ebadı ile SUV Coupe şekli ile konumlandırılan ve diğer bütün modellerin sahip olduğu son derece güvenli ve sürüş teknolojisine sahip sistemler ile spor görünümü şeklindeki niteliklerinin ön plana çıktığı GLC Coupe Türkiye bayilerinde satışa sunuldu.

Yeni Mercedes-Benz GLC

Bakıldığında Mercedes Benz ailesi tasarım sitilinin tüm özelliklerini serdettiği gözlemleniyor. Lüks yapısı ve modern dizaynı ile üretim yelpazesindeki orta ebattaki SUV şekli ile oluşturulan bu yeni ürün GLC Coupe ülke sınırlarındaki bayilerde satışa sunuldu.

Teknik özellikleri ile ön plana çıktığı görülüyor. Her ürün modelinde bulunan spor görünümlü süspansiyon özelliğinin yanı sıra, hassas olması ön plana çıkan ve sportif bir görüntü kazanan direksiyon yapısı, devamlı olarak dört çeker kullanılabilme mekanizması olan 4Matic ile 9G-Tronic adlı 9 tane ileri DSG şanzımanı mevcuttur. Bütün bu nitelikleri rahat olmasını sağlamak ve şık bir görünüme ulaşmak adına tasarlanıyor. Atak yapısı ve spor şekli sürüşü zevkli hale getiren unsurlardandır.

Yeni Mercedes-Benz GLC İç Dizayn

Seçimini dinamik bir yapıdan tarafa değerlendirmek arzusunda olan süratli coupe beğenenleri, bu model en münasip ve fazla seçenekleri ile fark yaratıyor. Mercedes Benz ürün yelpazesindeki en kuvvetli üretim modeli ve dinamizm içeren dizaynı ve ilgi çeken ekipmanları sayesinde görselliğe hitap ediyor. Beygir gücünün 367 sınırında olması ve V6 çift turbo silindir besleme motorlu tercihleri ile vitesinin 9 ileri DSG şanzıman özelliği sunması ile göze çarpıyor.

Yeni Mercedes-Benz GLC Sürücü Konsol

Yakıt konusundaki üstün verimliliği ile sekiz adet motor tercihi sunması ve Euro6 olarak bilinen egzoz ölçüm kriterlerine uyması ile uygun hale geliyor.

Verimliliğinin yüksek olmasını sağlayan ince detay noktaları görülüyor. Bu son model, yalnızca tasarımı ile göze çarpmıyor. Aynı zamanda hava devinimi tasarımı ile de kendini gösteriyor. Kaportanın hava devinim bölmeleri kadar; far etrafı ile radyatör kenarlarının kapatılması, havanın sirkülasyonunu sağlayan gövdesi altındaki kaplamalı ayrıntı çözümleri, yüksek hava devinimli oluşumun sağlanmasına katkı sunuyor.

İç ferahlık ve genişliği ile de içerisinde yolculuk konforunu oluşturuyor. Yaşam sahası büyüklüğü ile bagaj alanının genişliği ile öne çıkıyor.

Önceki HaberHangi Elektrikli Arabayı Almalıyım – Size En Uygun Arabayı Bulun
Sonraki HaberGeneral Motors’dan Katlanabilir Elektrikli Bisiklet

BİR YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın:
Lütfen isminizi yazın