Yüzde 100 Elektrikli Türk Kamyonu Hannover’a Çıkıyor

Beş yeni aracının ilk kez gösterimini yapmaya hazırlanan Anadolu Isuzu, IAA Hannover 2018 Ticari Araç Fuarına katılacak. Fuarda Isuzu ile birlikte pek çok marka ticari araçlarını tanıtıyor olacak. Fuar bu sene hem çok renkli hem de çom efektif sahnelere sebep olacak. Anadolu Isuzu, G30 stadında ve 11. Hall’de yer alıyor. Bu standda ayrıca Citiport 12 HyPer, Novociti Life Premium, , Turquoise, Citiport 18, Visigo HyPer gibi markalar Türkiye’de üretilen ve tamamen Türk malı olan inovasyon ve teknoloji harikaları ilk 100 elektrikli ticari araçları sergileyecek. Anadolu Isuzu, IAA Hannover’ın 2018’de gerçekleşecek olan fuarında, 19 Eylül günü saat 16:00’da ticari elektrikli aracını basına tanıtacağı bir basın lansmanı gerçekleşecek ve yeni ticari aracın tüm teknik ve tasarımsal özelliklerini bu basın lansmanında sektöre ve sektör takipçilerine açıklayacak. Anadolu Isuzu’nun çıkardığı ve Türkiye’nin gururu olan elektrikli türk kamyonu, Türkiye’nin en ünlü yatırım gücü olmaya hazırlanıyor. Yatırım çalışmalarından tasarım çalışmalarına kadar yüzde yüz elektrikli Türk kamyonu olan bu aracın tamamı Türk mühendisler tarafından yapıldı. Ayrıca araç ile ilgili yapılan tüm arge çalışmarı da tamamen Türk mühendislere ait. Bütün çalışmaların tamamen Türkler tarafından yapılmış olması da fuar konusunda Türklere ayrı bir heyecan yaratıyor. Piyasaya sürdüğü yeni yüzde yüz elektrikli ticari kamyon modeli ile oldukça iddialı olan Anadolu Isuzu, fuarın en iyi aracının lansmanını yapan marka olmaya hazırlanıyor.

Yeni nesil ticari araçlarının tümünün sergileneceği ve lansmanlarının yapılacağı dünyaca ünlü fuar olan IAA Hannover 2018, bu sene de tüm ticari araç sektörünün buluşma noktası olacak! Dünya çapında ticari araç konusunda ypaılan son inovasyonlara, teknolojik ve teknik gelişmelere, tasarım trendlerine ev sahipliği yapacak ve elektrikli ticari kamyonların da son halini belirleyecek olan bu fuar, Türk markası olarak da Anadolu Isuzu’yu sunmaya hazırlanıyor. Fuarda olacak sektörden ve sektör dışından birçok yabancı ve Türki mühendis ve yatırımcılar ise yeni tasarımları incelemeyi ve özellikle sektörde oldukça ses getiren yeni Anadolu Isuzu yüzde yüz elektrikli kamyonu görmeyi heyecanla bekliyorlar. Fuar 20 ile 22 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek.

Fuara Anadolu Isuzu’nun Hangi Modelleri Gidecek?

Anadolu Isuzu markasının son dönemlerde dışarıya en çok sattığı ve markanın yurt dışında sembolü haline gelen Citiport modeli, bu sene IAA Hannover Fuarı’nın yıldızı olmaya hazırlanıyor. Citiport 18, özellikle yolcu kapasitesinin oldukça yüksek olması ile tanınırken ayrıca kaliteli iç dinamiği sayesinde en yoğun otobüs hatlarında bile hizmet verebilir düzeyde olması sebebi ile tercih edilecek. Türkiye dışına yapılan pazarlamalarda aracın en çok satılacağı ülkeler ise Doğu Avrupa ülkeleri olarak belirleniyor. Bu ürün de IAA Hannover 2018 Fuarı’nın hemen sonrasında tüketicilerin tümünün beğenisine sunulacak.

Anadolu Isuzu Fuar Elektrikli Modeller

  • Isuzu Novo City Life modeli ise yine Anadolu Isuzu’nun yeni modellerinden bir tanesi. Aslında var olan eski ve oldukça lğks bir modelin gelişmişi olan model Premium müşteri kitlesine ayrıca özel olarak da sunulması düşünülen başarılı bir model.
  • Isuzu Visigo modeli yeni çıkan HyPer versiyonu ile yine IAA Hannover 2018 Fuarı’na katılacak araçlar arasında yerini alacak. Özellikle motor gücünün arttırılmış olması ile dikkat çeken yeni versiyon çok sayıda müşteri toplayacak gibi görünüyor.
  • Turquoise modeli ise yine Isuzu’nun geçmişe dayanan ve ço ksatan modellerinden bir tanesi. Bu model de yenilenmiş versiyonu ile fuarda tanıtıldıktan sonra müşterinin beğenisine sunulacak.

BİR YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın:
Lütfen isminizi yazın