Audi RSQ eTron Konsept Araba, Ajanlar İş Başında – Spies In Disguise Animasyon Filminde Yer Alacak

153
0

Sinema dünyasında farklı duygu, aksiyon, konsept ve kahramanlarına hayat veren yapımlarından olan animasyonlar, elektrikli arabaların boy gösterdiği özel bir yapım ile adını beyaz perde içerisi kadar, otomotiv dünyası içerisinde de duyurmayı başardı. Orijinal adı Spies in Disguise “Casus Kılıklı ya da Gizemli Casus” şeklinde çevrilecek animasyon yapım, Lance Sterling yönetiminde Will Smith karakteri ve Audi RSQ eTron elektrikli süper otomobil başrolde yer alıyor. 2004’te “I Robot” filminde Audi ile birlikte boy gösteren Smith, markanın yeni konseptiyle çizgi kahraman olarak büyük ilgi görecek. 2004’deki filmin ardından otomobil dünyasındaki gelişmeler ile canlandırılan RSQ eTron evrim niteliğinde bir tasarım.

Audi RSQ eTron Ajanlar İş Başında Will Smith

RSQ eTron tasarımında Audi Le Mans Quattro çizgilerinin hâkimiyeti, dikkatli gözlerden kaçmıyor. Yeni nesil A8 ile harmanlanmış teknolojiler ile donanmış E-Tron PB18 konsept, ilk defa meraklılarıyla görsel olarak animasyon filminde bir araya gelecek. Aracın teknolojik ve performans özellikleri bakımından canlandırmada 670 hp güç üreten elektrikli bir motorunun olduğu vurgusu, gelecekte Audi elektrikli araba modelinin rekabetteki yerini gösteriyor.

Audi RSQ eTron Ajanlar İş Başında

Filmde konsept aracın telif ve diğer tasarım haklarının zarar görmemesi adına, daha agresif ve etkileyici olarak sunulması ise markanın model geliştirme departmanına olan güveninin simgesi. Üstün oto pilot özellikleri barındıran E-Tron PB18, aksiyona uygun olarak animasyonda, geleneksel olarak spor otomobillere özgü vites, direksiyon, dikiz aynaları gibi donanımlar ile lanse edilmiş. İki kişilik Audi’nin iç donanımları arasında dikkat çeken hologramik paneller ve göstergeler, kamera ve diğer sensörler ile farklı özellikler barındıran ekranlar ilgi çekici. Animasyon film 2019 yılı sonlarında izleyicileriyle buluşurken, RSQ eTron aksiyonunu merak edenler, muhteşem efektler ile dolu fragmanları izleyebilirler.

Önceki HaberKulaklık, Iphone ve Elektrikli Arabalarda Kullanılan, Nadir Bulunan Neodim Madeni Bilin Bakalım Kimde?
Sonraki HaberMercedes

BİR YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın:
Lütfen isminizi yazın